Základní informace

JAK SE MOHOU PŘIHLÁSIT ZAMĚSTNAVATELÉ?

Každý rok během měsíce dubna organizátoři Burz práce a vzdělání v Olomouckém kraji osloví největší zaměstnavatele s nabídkou zúčastnit se burz v roli vystavovatelů – a pošlou jim zároveň kód nutný pro vyplnění online přihlášky.

V měsíci květnu budou mít možnost přihlásit se i ostatní zaměstnavatelé, a to až do naplnění kapacit jednotlivých burz (v případě zájmu kontaktujte organizátory té burzy, o kterou máte zájem, a požádejte o sdělení přihlašovacího kódu nutného pro vyplnění online přihlášky).

 

JAK SE MOHOU PŘIHLÁSIT ŠKOLY?

Zaměstnavatelé ve své přihlášce uvádí, se kterými středními (vysokými) školami spolupracují a chtějí je přizvat k účasti na burze. Vystavující střední a vysoké školy se tedy nemohou na žádnou z burz přihlásit samy – posílají přihlášku pouze na základě pozvání organizátorů burzy, kteří je osloví v případě, že si je uvedl některý zaměstnavatel v přihlášce. Organizátoři burz si však vyhrazují možnost z kapacitních důvodů upřednostnit pouze ty školy, jejichž účast si vyžádalo více zaměstnavatelů. Vyhrazují si také možnost přizvat střední školu, která nebyla nominována zaměstnavateli, a to s příhlédnutím k jejímu přínosu pro pořádanou akci.

 

PO PŘIHLÁŠENÍ

Po přihlášení prostřednictvím online přihlášky příslušní organizátoři zašlou přihlášenému zaměstnavateli či škole více informací (propozice, organizační informace, možnost účastnit se soutěží aj.) Pokud se tedy zájemce přihlásí např. na dvě burzy, získá další informace od dvou různých organizátorů.

 

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Pro hladký průběh akce jsou vybírány u vystavovatelů, popř. u škol účastnické poplatky. Účastnické poplatky hradí vystavovateli propagaci, občerstvení, výstavní expozici, stoly, židle, spotřebu energií, úklid, parkovací karty aj.  Nabídka služeb za účastnický poplatek a výše účastnického poplatku se liší v závislosti na vybrané burze:

 

BURZA PRÁCE A VZDĚLÁNÍTERMÍNVSTUPNÍ POPLATEKMÍSTO KONÁNÍ
Jeseník bude upřesněn

2000 Kč bez DPH

500 Kč bez DPH školy, ostatní vystavovatelé

Střední průmyslová škola Jeseník
sportovní hala Jeseník
Dukelská 1240, Jeseník
Šumperk bude upřesněn 5000 Kč + DPH zaměstnavatelé
500 Kč + DPH školy, ostatní vystavovatelé
Dům kultury
Fialova 3, Šumperk
Přerov bude upřesněn 5000 Kč + DPH zaměstnavatelé
1000 Kč + DPH školy, ostatní vystavovatelé
Hotel JANA
Koliby 2, Přerov
Prostějov bude upřesněn 5000 Kč + DPH zaměstnavatelé
1000 Kč + DPH školy, ostatní vystavovatelé
Národní sportovní centrum
Za velodromem 7, Prostějov
Olomouc bude upřesněn 5000 Kč + DPH zaměstnavatelé
1000 Kč + DPH školy, ostatní vystavovatelé
Výstaviště Flora Olomouc
pavilon A
Wolkerova 17, Olomouc

Více informací ohledně poskytnutých služeb za uhrazení účastnického poplatku naleznete na webových stránkách pod jednotlivými burzami ve složce základní informace.