Základní informace Olomouc

KDY SE BURZA KONÁ?

Burza práce a vzdělání Olomouc se koná v úterý 20. 10. 2020 od 8:00 do 17:00 hod.

 

KDE SE BURZA KONÁ?

Burza práce a vzdělání Olomouc se již tradičně koná na Výstavišti Flora Olomouc, a.s., které poskytuje bohaté prostory pro vnitřní i venkovní expozice a doprovodný program. Hlavní vchod na burzu naleznete v pavilonu A směrem od ulice Wolkerova. Veškerá expozice je k vidění v pavilonu A, B a C.

Mapu areálu Výstaviště Flora Olomouc naleznete na jejich webu https://www.flora-ol.cz/areal-vystaviste.

 

KUDY K NÁM?

Výstaviště Flora Olomouc, a. s.,

Wolkerova 37/17
779 00 Olomouc

VEŘEJNOU DOPRAVOU

  • Pro aktuální spojení doporučujeme využít web www.idos.cz. Pokud pojedete veřejnou dopravou, můžete využít tramvajové spojení číslo 1, 4, a 6, které mají zastávku přímo před hlavním vchodem Výstaviště Flora - pavilonu A na ulici Wolkerova. Nedaleko výstaviště také najdete vlakovou zastávku Olomouc – Nová Ulice.

AUTEM

  • Výstaviště Flora Olomouc se nachází na hlavní příjezdové komunikaci od Brna, na kterou navazují přes vnější dálniční okruh i komunikace od Ostravy a Mohelnice. Zároveň je na dosah vnitřnímu městskému okruhu. Nedaleko výstaviště je otevřeno zpoplatněné parkoviště pro osobní automobily na ulici Zamenhofova s omezenou kapacitou.

PĚŠKY

  • Výstaviště Flora Olomouc se nachází v samotném centru města poblíž Okresního soudu. Pěšky se na výstaviště dostanete ze všech koutů Olomouce, například procházkou parkem ze směru nákupního centra Galerie Šantovka.
  • Bližší informace najdete na webu Výstaviště Flora Olomouc

 

INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE

 

SPOLUPRÁCE A MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Olomoucký kraj      Město Olomouc TV Morava Český rozhlas Olomouc

 

Youtube Facebook Instagram
Youtube Facebook Instagram