Základní informace Jeseník

Bydlíš v malebném městě Jeseníku a jeho okolí? Máš zájem doplnit si vzdělání, vybíráš si studijní obor, hledáš novou práci nebo se jen zajímáš o pracovní trh? Tak to jsi na správném místě. Zveme tě na Burzu práce v Jeseníku, která není jen o nabídkách zaměstnání a vzdělání, ale také o nových informacích a zábavě. Co od burzy očekávat? Odneseš si plno zážitků a máš možnost zapojit se do soutěží o ceny.  A co je na tom nejlepší? Všechno je zdarma.

Na co se můžete těšit?

Burzu práce provází soutěže, které pro návštěvníky chystají zástupci Úřadu práce ČR, Okresní hospodářská komora Jeseník pod záštitou vystavujících firem a příslušných škol. Nově se v Jeseníku můžete těšit na Živou knihovnu povolání a přednášky od zástupců vybraných firem, středních a vysokých škol. A co to znamená Živá knihovna? Nechte se překvapit a přijďte se za námi podívat.

 

Kdy a kde se burza koná?

Burza práce a vzdělávání se koná 22. 9. 2020 od 8:00 do 15:00 hod. na Střední průmyslové škole Jeseník (eMko) + Sportovní hala, která poskytuje bohaté prostory pro vnitřní i venkovní expozice.

 

KUDY K NÁM?

Městská sportovní hala Jeseník

Dukelská 1412/21
790 01 Jeseník

SPOLUPRÁCE A MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

TV Morava